Dlaczego jesteś sama? Czy strój ma znaczenie?

Dlaczego jesteś sama? Czy strój ma znaczenie?

Jeżeli należysz do osób nieśmiałych, które więcej czasu spędzają w domu, niż po za nim na imprezie, z pewnością jesteś sama. Dodatkowo nie lubisz się stroić i prezentować swojej urody wśród innych, a znajomi wciąż mówią Ci że w ten sposób nie znajdziesz partnera.

Niektórzy twierdzą, że tylko doskonała prezencja i szyk w stylu ubierania się, daje szansę na powodzenie podczas randkowania.

Prawdą jest że trzeba o siebie właściwie zadbać, zawsze być schludnie i czysto ubranym, ale samo strojenie nie ma większego wpływu na to czy akurat ktoś z nami umówił się na randkę, czy też kolejny wieczór przyjdzie spędzić nam w samotności.

Pokonaj nieśmiałość

Z pewnością to, że jesteś nieśmiała nie pomaga Ci w nawiązaniu relacji z płcią przeciwną, dlatego powinnaś zrobić wszystko, aby swoją nieśmiałość pokonać. Umów się z przyjaciółmi do kina, wybierz na długi spacer.

Pamiętaj, że siedząc w domu Twoje szanse na poznanie kogokolwiek maleją do zera. Jeżeli nie masz pomysłu na wyjście z domu, spróbuj swoich sił w Internecie.

Znajdź portal randkowy dla nieśmiałych, zarejestruj się i umów na randki internetowe. Tutaj będziesz na początku prezentować wyłącznie swoje wnętrze, a kiedy bliżej się poznacie i polubicie, przyjdzie czas na spotkanie w realu.

Wtedy nie zapomnij, że wygląd ma znaczenie, skorzystaj z porad przyjaciółki, zrób delikatny makijaż i załóż swoją ulubioną sukienkę. Wszystko po to, aby czuć się na randce swobodnie i z dużą pewnością siebie.

Dodaj komentarz