Czas na smutek po partnerze

Czas na smutek po partnerze

Życie pisze bardzo różne scenariusze i pojawia się w nich także miejsce na smutek. Nikt tego nie chce, ale wypadki chodzą po ludziach, choroby się zdarzają i część z nas w młodym wieku musi pożegnać swojego partnera lub partnerkę.

Randki internetowe są także rozwiązaniem dla osób w takiej właśnie sytuacji życiowej. Pozostaje jedynie kwestia przywiązania i smutku, ponieważ wiele wdów i niejeden wdowiec mają poważne opory przed wybraniem się na portal randkowy, właśnie ze względu na poczucie zdradzania dotychczasowego partnera.

Czas po stracie ukochanej osoby…

Jak niestosownie by to nie zabrzmiało, żałoba nie jest czasem dla osoby, która odeszła. Tej osoby już nie ma i nic tego nie zmieni. Żałoba to czas, w którym to my musimy się pogodzić ze zmianą i musimy przestawić się na nowe tory.

Ile to powinno trwać? Kiedy powinna być pierwsza randka internetowa po stracie ukochanej osoby? Trudno jest tutaj konkretnie powiedzieć, ale ważne jest, żeby za długo nie czekać. Nie ma ku temu bowiem tak naprawdę powodu.

Jeśli będziemy czekać na to, aż zapomnimy o partnerze, nigdy nie zaczniemy na nowo szukać miłości, ponieważ ta osoba zostanie z nami już na zawsze. Trzeba nauczyć się żyć w nowych warunkach i można to zrobić, chociaż na pewno na początku nie będzie łatwo.

Dodaj komentarz